JUDO Info

Číslo účtu: 115-2001310237/0100

IČ: 63125340

Kontakty

Bc.Veronika Nemčeková (Machůrková)

veverca.machik@centrum.cz

724 022 707

Jakub Nemček

nemcek@centrum.cz

722695853

Oddíl

JUDO 15.ZŠ Most

J. A. Komenského 474
434 01, Most

Veronika Nemčeková

Tel.: 724 022 707

veverca.machik@centrum.cz

Kdy trénujeme?

Mláďata:
Po,St,Pá17:00 - 18:30
Koťata a začátečníci:
Po,St,Pá17:00 - 18:00

Zvolit rok:  

Umístění na proběhlých soutěžích za rok 2018


06.10.2018Český Pohár Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Nejsou k zobrazení žádné výsledky


22.09.2018Putovní Pohár Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Nejsou k zobrazení žádné výsledky


16.06.2018Randori Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Peter Derenin
Tereza Cmíralová
Marek Kozempel
Robin Lachman
Radim Pukiš
Martin Rabas
Vojtěch Šešina
Pavel Šírek


02.06.2018Bodovací soutěž Teplice

1. místo     2. místo     3. místo


19.05.2018Jesenický Pohár II.ročník

1. místo     2. místo     3. místo
Nejsou k zobrazení žádné výsledky


12.05.2018Memoriál H. Tauda Chomutov

1. místo     2. místo     3. místo
Matěj Klempt
Marek Kozempel
Zuzana Potočková
Peter Derenin
Patrik Pokorný
Daniel Henych
David Kašpar
Daniel Staševský
Václav Šic
Tomáš Gänsler
Tereza Cmíralová


05.05.2018Bodovací soutěž Most

1. místo     2. místo     3. místo
Erik Beneš


29.04.2018Randori Jesenice

1. místo     2. místo     3. místo
Matěj Klempt
Pavel Šírek
Jiří Buneš
Vladislav Attak
Peter Derenin
Daniel Dorn
Tereza Cmíralová
Zuzana Potočková
Jiří Krška
Tomáš Holý
Martin Rabas
Oliver Šamun
David Henzl
Marek Kozempel
Tomáš Lipert
Veronika Pokorná
Josef Pešek
Matěj Miškulinec
Barbora Babánková
Karolína Keplová
Ladislav Lacko
Lukáš Džuban
David Minčák
Radim Pukiš


14.04.2018Velká Cena Mostu

1. místo     2. místo     3. místo
Tereza Cmíralová
Daniel Staševský
Matěj Klempt
Daniel Dorn
Marek Kozempel
David Kašpar
Peter Derenin
Václav Janoušek
Daniel Henych
Vladislav Attak
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
Matěj Miškulinec
Radim Pukiš


08.04.2018Velikonoční turnaj Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Matěj Miškulinec
Radim Pukiš
Martin Rabas
Tereza Cmíralová
Karel Hůla
David Kašpar
Veronika Pokorná
Daniel Staševský
Vojtěch Šešina
Daniel Dorn
David Henzl
Václav Janoušek
Viktor Kumšta
Tomáš Lipert
Zuzana Potočková
Eliška Topitzerová


24.03.2018Luna Cup Louny

1. místo     2. místo     3. místo
Václav Janoušek
Matěj Klempt
Zuzana Potočková
Daniel Henych
Matěj Miškulinec
Radim Pukiš
Tereza Cmíralová
Viktor Kumšta
Tomáš Lipert
Daniel Staševský
Eliška Topitzerová


10.03.2018Velká Cena Litoměřic

1. místo     2. místo     3. místo
Václav Janoušek
David Kašpar
Matěj Miškulinec
Radim Pukiš
Marek Kozempel
Zuzana Potočková


18.02.2018Závody Jesenice

1. místo     2. místo     3. místo
Peter Derenin
Matěj Miškulinec
Marek Kozempel
Vojtěch Šešina
Josef Pešek
Jiří Krška
David Henzl
Erik Beneš
Jiří Buneš
Alex Minařík
Vladislav Attak
Karolína Keplová
Václav Šic


18.02.2018Závody Ústí nad Labem

1. místo     2. místo     3. místo
Tereza Cmíralová
Zuzana Potočková


03.02.2018Zimní turnaj Teplice

1. místo     2. místo     3. místo
Tereza Cmíralová
David Kašpar
Matěj Miškulinec
Daniel Henych
Václav Janoušek
Matěj Klempt
Zuzana Potočková
Viktor Kumšta
Tomáš Srp
Václav Šic


27.01.2018Bodovací soutěž Litoměřice

1. místo     2. místo     3. místo
Erik Beneš


NahoruTisknout

(c) Judo 15.ZŠ Most 2018   -   Vytvořil: Jakub Nemček